• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Puntafzuiging

Puntafzuiging

  • Welkom
  • Producten
    • Alsident® System
    • UT Afzuig- en filterunits
    • ULT Afzuig en filter units
    • Geovent®
    • Invertek frequentie regelaars
    • Flextraction®
    • Fumex
  • Contact met Brevo
  • Aanvullende informatie
LRA-K afzuig- en filterunit

UT Basic 160.1 Mobiel LRA-K

De UT Basic 160.1 Mobiel LRA-K is een mobiele afzuig- en filterunit voor het afzuigen van soldeerrook.

UT Basic 160.1 Mobiel LRA-K

De UT Basic 160.1 Mobiel LRA-K is een afzuig- en filterunit met afzuigventilator. De unit is voorzien van een filtercompartiment voor plaatsing van een UT filtercassette en een aansluiting bovenop voor 1 Alsident arm met een diameter van 50 mm. De UT Basic 160.1 Mobiel LRA-K wordt compleet geleverd met 1 Alsident afzuigarm type 50-5747-1-5 en zuigtule 1-5022-5.

De kleur van de unit is lichtgrijs/blauw. De unit is standaard voorzien van een toerenregelaar voor het regelen van de afzuigcapaciteit alsmede een filterindicator. Deze filterindicator werkt op drukdifferentie en geeft aan wanneer een filter mechanisch door stof verzadigd is, niet wanneer het actief kool verzadigd is.

Het filtercompartiment is voorzien van een LRA filtercassette. Een LRA cassette kunt u inzetten bij het afzuigen en filteren van stof, fijnstof, gassen en dampen die vrijkomen bij soldeerwerkzaamheden. Het gaat dan om hand- en machinaal solderen, laser-solderen en overige soldeertoepassingen. Deze cassette is opgebouwd uit meerdere lagen. Eerst een verwisselbaar M5-02 of F7-02 voorfilter en vervolgens het hoofdfilter met actief kool en HEPA H13. Het voorfilter verzadigd door stofdeeltjes (onder andere uit de werkruimte) en rook vaak eerder dan het hoofdfilter H13/actief kool. Het voorfilter is los vervangbaar zodat niet direct de gehele filtercassette vervangen hoeft te worden.

Filtersamenstelling LRA-K
1. Wisselbaar voorfilter M5-02/F7-02
2. Hoofdfilter actief kool en HEPA H13

Technische gegevens
Afmeting:
405 x 355 x 545 mm
Materiaal: corrosiebestendig, poeder gecoat plaatstaal
Gewicht zonder filter: ongeveer 21 kilo
Maximaal gewicht filter: ongeveer 15 kilo
Maximaal volume: 190 m3/h
Maximale onderdruk: 3.200 Pascal
Nominaal volume: 80 m3/h bij 1.900 Pa
Elektrische aansluiting: 0,15 kW – 230 V – 1,0 A – 50/60 Hz
Beschermingsklasse: IP 54
Geluid bij 50–100%: 49 – 54 dB(A)

Met filterindicator
Traploze volumeregeling
Met uitblaasrooster
Geschikt voor één werkplek (mobiel)
Onderhoudsvrije EC-motor, type MD.11

Artikelnummer Afmeting Soort filtercassette Met filtercassette voor
67BAUT160.1.LRA.K 405 x 355 x 545 mm LRA Soldeerrook
✓
spinner Vraag offerte aan
Vraag offerte aan

Andere suggesties…

  • UT 200.1 met LRA-K filter

    UT 200.1 unit voor het afzuigen soldeerrook. Voorzien van een LRA filter met verwisselbare voorfilters en een actief kool en Hepa-14 hoofdfilter.

    Opties selecteren
  • UT 300.2 met LRA-filter

    De UT 300.2 is een afzuig- en filterunit met een LRA filter. Maximaal 900 m3/h met een onderdruk 3.650 Pascal.

    Opties selecteren

Gerelateerde producten

  • UT 200.1 met ACD-C20 filter

    UT 200.1 unit voor het afzuigen van gassen, geuren en dampen. Voorzien van een ACD filter met 20 kilo chemiesorbent.

    Opties selecteren
  • UT 200.1 met LAS-K filter

    UT 200.1 unit voor het afzuigen van laserdamp en rook. Voorzien van een LAS filter met verwisselbare voorfilters en een actief kool en Hepa-14 hoofdfilter.

    Opties selecteren
  • LRA-K afzuig- en filterunit

    UT Basic 160.1 Mobiel ACD-A6

    Een mobiele afzuig- en filterunit met afzuigventilator voorzien van een ACD-A6 filter.

    Opties selecteren
  • UT Basic 160.1 Kit ASD-H

    Voorzien van een ASD-H filter voor het afzuigen van lichte concentraties poedervormig stof en fijnstof.

    Opties selecteren

Footer

Snel naar

  • Welkom
  • Producten
    • Alsident® System
    • UT Afzuig- en filterunits
    • ULT Afzuig en filter units
    • Geovent®
    • Invertek frequentie regelaars
    • Flextraction®
    • Fumex
  • Contact met Brevo
  • Privacyverklaring
  • Wie is Brevo?
  • Metaalunievoorwaarden

Contactgegevens

Brevo B.V.
Wattstraat 92,
3335 LV Zwijndrecht

BTW nr.: NL 0063.80.141.B01
KVK nr.: 24195575

+31(0)85 02 90 650
info@brevo.nl
Klik hier voor onze LinkedIn pagina

Openingstijden

Onze openingstijden zijn van maandag tot en met donderdag van 08:30 tot 17:15 uur.

Vrijdagsluiting
Op vrijdag sluiten wij om 15:00 uur.

www.puntafzuiging.nl © 2023 | Website: Made by Johan

× product(s) added to cart → ×
×